Co witryna doctors.umedicals.com może dla ciebie zrobić?

Dla osób korzystających z niej, może znaleźć odpowiedniego lekarza, szpital, dom opieki itp. Witryna stanowi narzędzie do wyszukiwania i porównywania doświadczeń z jednego źródła, które umożliwia. Znajdź informacje o podmiotach medycznych w oparciu o Twoje osobiste potrzeby. Uzyskaj przydatne zasoby dotyczące wyboru dostawcy opieki zdrowotnej odpowiedniego dla Ciebie.

Podejmuj mądrzejsze decyzje o tym, gdzie otrzymać opiekę zdrowotną.

Informacje zawarte na witrynie powinny być używane w połączeniu z innymi informacjami zebranymi o podmiotach medycznych i ich usługach w Twojej okolicy. Oprócz zapoznania się z informacjami zawartymi na tej witrynie, przy wyborze świadczeniodawcy należy również skonsultować się z lekarzem, pracownikiem socjalnym lub innym świadczeniodawcą opieki zdrowotnej.

Informacje zawarte na tej stronie nie stanowią rekomendacji ani reklamy jakiegokolwiek usługodawcy. Jeżeli informacje o świadczeniodawcach lub placówkach nie są tutaj wymienione, nie oznacza to, że świadczona przez nich opieka jest niskiej jakości lub nie spełnia Twoich wymogów. Może to oznaczać tylko, że na daną chwilę nie mamy danych dla tego konkretnego podmiotu medycznego.

Jeśli jesteś placówką medyczną, ważne jest, aby Twoje informacje były aktualne.

Witryna umożliwi także alternatywne do obecnych na rynku możliwości komunikacyjne Pacjent – Podmiot Medyczny a także pośredniczenie w zakupie  atrakcyjnych produktów i usług dla zdrowia.

Zastanawiasz się, dlaczego przy podmiotach medycznych są ceny? Będziemy starać się podawać wyceny narodowych publicznych płatników za świadczenie usług medycznych przy danych placówkach (w przypadku Polski to wyceny Narodowego Funduszu Zdrowia NFZ). Zapraszamy również do współpracy, podmioty oferujące swoje usługi bez pomocy dotacji od Narodowych Publicznych Płatników.

 

 

 

Przykłady zaledwie 10% (kilka funkcji zablokowaliśmy) możliwości jakie zobaczyć możesz na tej witrynie prezentują się pod linkami poniżej (prosimy nie wysyłać do nich swoich zgłoszeń) :

 

  1. link A
  2. link B
  3. link C
  4. link D
  5. link E
  6. link F

 

 

 

 

 

 

dodano dnia: 08.12.2021